Reportaż ślubny, ślub w kościele

Anna i Mateusz – reportaż ślubny w Sobieniach-Jeziorach

Anna i Mateusz to niesamowita para, która dała mi się poznać z ogromnej wrażliwości i czułości wobec siebie. Kiedy spotkaliśmy się na sesji narzeczeńskiej kilka tygodni przed ich ślubem, byłem zupełnie spokojny o dzień ślubu i wesela. Mieli w sobie po prostu wiele pokoju i wiedzieli, co jest dla nich priorytetem w tym dniu. Oczywiście chodziło o sakrament małżeństwa.

Reportaż ślubny w Sobieniach-Jeziorach

Przygotowania w hotelu Sobienie Królewskie Golf & Country Club na początku wydawały się trudne do ujęcia fotograficznie. Małe hotelowe pokoje, korytarze. Na szczęście samo miejsce jest pięknie urządzone i we wnętrzach udało się stworzyć bardzo klimatyczną relację z ubierania garnituru i sukni ślubnej. „First look” miał miejsce w holu restauracji, który jest bardzo jasny i doskonale się prezentował w świetle sierpniowego słońca.

Po wzruszającej uroczystości ślubnej w kościele udaliśmy się do sali weselnej „Pod Jaworem” w Sobieniach-Jeziorach (uwielbiam odmianę przez przypadki dwuczłonowych nazw miejscowości ????). W czasie wesela jeszcze nie raz goście musieli ukradkiem wycierać łzy wzruszenia, ale jeden moment (jak na większości wesel) – był wyjątkowy. Podziękowania dla rodziców, przez swój bardzo osobisty charakter, sprawiły, że w tym momencie płakali już niemal wszyscy obecni na sali.

Fotograf ślubny – Kamil Szumotalski

Jestem niezmiernie wdzięczny, że mogłem być częścią tego wyjątkowego dnia i uwiecznić na zdjęciach piękno miłości Anny i Mateusza. Ich wrażliwość i czułość pozwoliły mi stworzyć świetny reportaż ślubny i zatrzymać niezapomniane wspomnienia, które w albumach i fotoksiążce będą towarzyszyć ich rodzinie przez całe życie. To spotkanie z ludźmi, którzy wierzą w wartość sakramentu małżeństwa, sprawiło mi ogromną radość i dało poczucie ogromnej satysfakcji z mojej pracy.

Aniu, Mateuszu, dziękuję Wam za zaufanie i pozwolenie na uwiecznienie tego ważnego dla Was dnia.

Fotograf ślubny Warszawa
Fotograf ślubny Warszawa
Fotograf ślubny Warszawa
Fotograf ślubny Warszawa
Fotograf ślubny Warszawa
Fotograf ślubny Warszawa
Fotograf ślubny Warszawa
Fotograf ślubny Warszawa

Podobają Ci się moje zdjęcia? Nic nie stoi na przeszkodzie, żebym sfotografował także Twoją historię!