Hej!

Jestem Kamil. Wielu moich znajomych żartuje, że w dzieciństwie wpadłem do kociołka z melisą. To dlatego, że niewiele jest w życiu sytuacji, z którymi nie potrafię sobie poradzić, lub które wyprowadzają mnie z równowagi. Przy tym często się uśmiecham – do życia, do ludzi, do samego siebie. Uśmiech wynika ze spokoju, czy spokój z uśmiechu? Nie wiem, ale obie rzeczy na pewno się przydają, kiedy potrzebna jest nagła pomoc. Zepsuty samochód? Pojedziemy moim. Nie wiesz jak wpiąć welon we włosy? Pomogę Ci, robiłem to nie raz. Nigdy nie wiązałeś muchy czy krawatu? Dopasuję i zawiążę najlepszy węzeł dla Ciebie.

Kamil Szumotalski - Fotograf ślubny
Kamil Szumotalski - Fotograf ślubny

Dlaczego robię zdjęcia? Ponieważ fotografia pomaga mi przeżywać moje życie w zgodzie z samym sobą i swoimi pragnieniami. Uwielbiam obserwować otaczającą mnie rzeczywistość, słuchać i przyglądać się ludzkim historiom i opowiadać je z perspektywy innej niż wszyscy.

Dlatego też chcę pomagać małżeństwom w pisaniu ich własnej historii życia.

Zdjęcia nadają się do tego idealnie.

Przez ostatnie lata pracowałem jako fotograf na wielu imprezach i wydarzeniach życia publicznego. Nabyte tam doświadczenie pomaga mi dzisiaj w organizowaniu pracy na uroczystościach rodzinnych. Chcę odkrywać mało znane miejsca w Polsce i na świecie. Takie, o których ciężko znaleźć informacje w przewodnikach. Najwięcej opowiadają o nich tubylcy.

Może Ty też opowiesz mi o takich miejscach, które są dla Ciebie wyjątkowe?

W zakładce „Kontakt” znajdziesz formularz. Jeśli tylko masz w sobie myśl, że to właśnie ja powinienem zrobić dla Ciebie zdjęcia – nie czekaj ani chwili! W oczekiwaniu na moją odpowiedź możesz przejrzeć moje konto na Instagramie.

Do usłyszenia!